پاورپوینت درباره گزارش کار عملی از دامپروری

مطالب دیگر:
پاورپوینت آماده بررسی جامع معماری و بنای مسجد جامع بروجردپاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و پارامترهای الگوریتم آنیلینگ Simulated annealingپاورپوینت آماده بررسی مفهوم پیچیدگی الگوریتم ها و انواع روش های مکانیابی تسهیلات در مدیریت لجستپاورپوینت آماده بررسی حل مسائل مکانیابی Multifacility location problems به همراه مثالپاورپوینت آماده بررسی سوخت های فسیلی و بکارگیری سوخت های جايگزين در حمل‌ونقلپاورپوینت آماده بررسی سيستمهاي سامانه هاي هوشمند ITS بسیار جامع Intelligent Transportatپاورپوینت آماده پروژه درس برنامه ریزی حمل و نقل سیستمهای حمل و نقل هوشمندپاورپوینت آماده بررسی جنبه های مختلف حمل و نقل عموميپاورپوینت آماده بررسي مدل‌ها و نرم‌افزارهاي شبيه‌سازي الماني ترافيك و بررسي نرم‌افزار Synchro Stپاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و بخش های مختلف حمل و نقل ریلی و برنامه ريزي حرکت قطار هاپاورپوینت آماده بررسی اجمالی سیستم های حمل و نقل درون کارگاهیپاورپوینت آماده بررسی نقش و جایگاه انرژی در حمل و نقلپاورپوینت آماده بررسی بخش ها و اجزای مختلف فرآیند حمل و نقل کارخانه ایپاورپوینت آماده انواع سيستم هاي توليد و نقطه سر به سر و بررسي يک نمونه کاربرديپاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و ساخت گیتار و سنتورپاورپوینت آماده آبنما – بررسی انواع آبنما و اجزای آنهاپاورپوینت آماده بررسی Access Point و شبکه هاي بي سيمپاورپوینت آماده بررسی ویژگی های انواع گونه های علف هاي هرزپاورپوینت آماده پروژه درس کنترل و بیولوژی علف های هرزپاورپوینت آماده بررسی معماری و بنای کاخ آپادانا شوش (داریوش اول)
پاورپوینت درباره گزارش کار عملی از دامپروری |1734089|tfr|تی اف|فایل کامل|پاورپوینت,گزارش کار عملی از دامپروری,بازید از دامپروری
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل پاورپوینت درباره گزارش کار عملی از دامپروری را مشاهده می نمایید

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 38 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست مطالب

بازید از دامپروری ....................................................................... ص 3 تا 9

شاخ سوزی ................................................................................ ص 10 تا 12

شاخ بری .................................................................................... ص 13 تا 15

سم چینی ................................................................................... ص 16 تا 17

شماره گذاری و شناسنامه دار کردن گاو و گوسفند ................... ص 18 تا 20

حلقه زدن بینی .......................................................................... ص 21 تا 22

نفخ شکم و طریقه درمان آن در دام ......................................... ص 23 تا 24

انواع تزریقات و واکسیناسیون دام ............................................. ص 25 تا 29

پشم چینی ................................................................................. ص 30 تا 31

کشتارگاه غیر بهداشتی ............................................................. ص 32 تا 34

کشتارگاه صنعتی بهداشتی ........................................................ ص 35 تا 37

منبع ........................................................................................... ص 38

بازدید از دامپروری

در ابتدا بعد از ورود به گاوداری اولین عیبی که مشاهده شد نداشتن حوضچه ضدعفونی بود. سپس به انبار مواد غذایی رفتیم در آن جا یکی از مواد غذایی یونجه خشک شده بود، که یکی از ملاک های یونجه خشک شده مرغوب بسته بندی شده این است که بسته 17کیلویی باشد و اگر بیشتر بود نشان می دهد که آبدار است. معمولاً برای بررسی خوب بودن یونجه می توان قسمت وسط آن را باز کرده و ببینم که کپک نداشته باشد. یونجه ای که ساقه است هیچ کیفیتی ندارد. در انبار ماده غذایی کنسانتره بود که غذایی مخلوط است از اجزای مختلف مثل سبوس گندم، کنجاله تخم پنبه، ذرت، سویا، جو خرد شده و سویا به صورت فشرده.

در این گاوداری سن گاوها بین 6 تا 10 ماه و 10 تا 14 بود به جزء گوساله های موجود. عمل شماره زنی گاو با ازت مایع انجام می شد. یکی دیگر از معایب گاوداری شاخ سوزی نکردن بود. بستر گاوها کود خشک بود در آخور گاوها سنگ نمک یا آجر معدنی جهت تامین مواد معدنی گاو قرار میدهند سپس از محل سیلوی ذرت بازدید شد. ذرت موجود 50 تا 60 درصد آب دارد. ذرتی خوب است که بلال زیاد داشته باشد. ذرت ها را در حوضچه ریخته و تراکتور ریو آن ها رفته، فشرده و پرس شده و به صورت لایه لایه روی هم قرار می گیرد.